EN Site Haritası Anasayfa

Vizyonumuz

Bastıyalı Turizm İşletmeleri AŞ, ülkemizin en önemli turizm destinasyonlarında operasyon gerçekleştiren, biri incoming alanında sektörümüzün önde gelen acentalarından olan, diğeri ise incentive turizminde çalışmalar yapan A grubu iki seyahat acentası; üç oteli, online portalları ve diğer yatırımlarıyla turizm sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çalışmalarını, sahip olduğu değerlerden ödün vermeden, 1986 yılındaki kuruluşundan bu yana uyguladığı hizmet anlayışıyla sürdürmekte olan Bastıyalı, çağın gerekliliklerine uygun olarak, kurumsallaşarak ilerlemektedir.

Misyonumuz

Kurum misyonu, Türk turizmine ve ekonomisine önemli katkılarda bulunmak, çalıştığı tur operatörlerine, getirdiği ve hizmet verdiği turistlere kaliteli, iyi hizmet sunmayı sürdürmek, çalışanları ile bir bütün olarak saygı ve güven ortamı içerisinde en iyileri başarmaktır. Bu işlevleri, yasalara uygun bir şekilde, müşterilerine ve çalışanlarına karşı sahip olduğu sorumluluğun bilinciyle yerine getirmektir.

Değerlerimiz

Müşterimiz velinimetimizdir.
Hizmet sunduğumuz bütün kişi ve kuruluşlar müşterimiz olup onların istekleri önceliğimizdir. Stratejimiz, müşterilerimizin ödedikleri paranın karşılığı olan hizmeti en kaliteli şekilde sunmaktır.

En önemli sermayemiz, insan kaynağıdır.
Bugün yaklaşık 200 çalışanıyla Bastıyalı, daima gelişerek büyüyen bir yapıdadır. Sunulan hizmet kalitesinin, çalışanlardan kaynaklandığı bilinciyle çalışanlarımızın yeteneklerinden en doğru şekilde fayda sağlama gayreti içinde olup gelişmelerine imkân tanımaktayız. Ayrıca personelimize rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaya özen göstermekteyiz.

İş ahlakına uygun çalışmak başlıca ilkemizdir.
İşbirliği içinde olduğumuz bütün kişi ve kuruluşları iş ortağımız olarak görürüz. İş ortaklarımızla ilişkilerimiz, iyi niyet ve anlayışa bağlı olmakla birlikte paylaşım esasına dayanmaktadır. Yaptığımız iş gereği birçok konuda köprü görevi üstlenmekteyiz. Bu görevin getirdiği ağır sorumluluğu, iş ahlakına uygun, dürüst ve adil çalışma ilkelerimizle taşımaktayız.

Çevre bilincini geliştirmek önceliklerimizdendir.
Hızla gelişen dünyamızda çevre bilinçlenmesinin önemi gün geçtikçe hemen her konuda öne çıkmaktadır. Özellikle sektörümüzün temel öğelerinden birini oluşturan bu bilinci, çalışmalarımıza yansıtma gayretindeyiz. Bu çerçevede, tur operatörümüz öncülüğünde iş ortaklarımızla birlikte ’Daha iyi bir çevreye doğru 50 yeşil adım’ adlı projeyi yürütmekteyiz.


Kurum Profili
Kurum Kültürü
Baskan'in Mesajı
Yönetim Kurulu
Yöneticiler
 


» Kurumsal » Seyahat Acentaları » Oteller » Basın Odası
» İnsan Kaynakları » İletişim » Site Haritası » English
» Kurumsal Genel Aydınlatma Metni » Çerez Politikası
» Çalışan Adayı Aydınlatma » Kamera Aydınlatma Metni
» Veri Sorumlusu'na Başvuru


© 2009 Bastıyalı Turizm