EN Site Haritası Anasayfa
Mehmet Bastıyalı tarafından 1986 yılında kurulan Bastıyalı Turizm İşletmeleri AŞ, ülkemiz turizm sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Sayın Bastıyalı, turizmde sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle kitle turizminin hemen hiç yapılmadığı 70’li yıllarda, ülkemize gelen turist sayısını artırma yönünde fazlasıyla çaba sarf etmiş ve turizmimizin gelişmesi için üzerine düşen sorumlulukları büyük bir memnuniyetle yerine getirmiştir.

Bastıyalı Turizm İşletmeleri AŞ; Astral seyahat acentası ve Side Resort Oteli ile turizm sektöründeki faaliyetlerini sürdürerek Türk ekonomisine hizmet etmektedir.

Sayın Bastıyalı'nın mükemmeliyetçilik felsefesini benimsemiş, kendini sürekli yenileyen dinamik ekibi, ağırladığımız konukların tatillerini en iyi şekilde geçirip mutlu noktalamalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Hizmette sınır tanımayan Bastıyalı ekibi, profesyonelce, aynı zamanda sahip olduğu amatör ruhu da yaşatarak çalışmaktadır.

Bastıyalı Turizm İşletmeleri AŞ, sahip olduğu bu turizm anlayışıyla İskandinav ülkelerinin en büyük tur operatörü topluluğu olan Thomas Cook Northern Europe'un Türkiye temsilciliğini kuruluşundan bu yana hiç değişmeksizin başarıyla sürdürmekte ve İskandinav pazarının lideri konumunda bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, çalışmalarını ahlaki değerlere uygun ve sağlam adımlarla sürdüren Bastıyalı Turizm İşletmeleri AŞ, ‘Mükemmelin İzinde’ sloganı ile bugün, yılda takriben 200 bin turiste ev sahipliği yapmakta ve ülkenin turizm potansiyelini yükseltmek adına çalışmaktadır.
Kurum Profili
Kurum Kültürü
Baskan'in Mesajı
Yönetim Kurulu
Yöneticiler
 


» Kurumsal » Seyahat Acentaları » Oteller » Basın Odası
» İnsan Kaynakları » İletişim » Site Haritası » English
» Kurumsal Genel Aydınlatma Metni » Çerez Politikası
» Çalışan Adayı Aydınlatma » Kamera Aydınlatma Metni
» Veri Sorumlusu'na Başvuru


© 2009 Bastıyalı Turizm