EN Site Haritası Anasayfa
Arka Bahçe, Bastıyalı Turizm İşletmeleri AŞ'nin iç yayınıdır. Arka Bahçe, Bastıyalı bünyesinde faaliyet gösteren tüm birimlerimizde çalışan yaklaşık 200 kişiden oluşan “Bastıyalı Ailesi”ni bir araya getirmek amacıyla yayımlanmaktadır.

Arka Bahçe'nin ilk sayısını şu çağrıyla sunduk çalışanlarımıza:

“Bastıyalı, doğan güne merhaba, dediğinde yıl 1986'ydı. 17 yılı geride bıraktık. Ne çok deneyim kazandık! Ne anılar birikti her birimizde; paylaşılmayı, yeniden çoğalmayı bekleyen. Bu kez başka türlü bir yolculuğu (ya da paylaşmayı) aldık gündemimize… İstedik ki, birbirimizden daha çok haberdar olalım… Birbirimizi daha yakından tanıyalım… Gülelim… Düşünelim… Keşfedelim dünyamızı; paylaşalım ve ‘işi kolay kılalım…'

Ve bir iç yayın hazırlamaya karar verdik. Adını Arka Bahçe koyduk. Yıl içinde ailemizi ara ara Arka Bahçe'de bir araya getirelim dedik.

Koştuk, kovaladık… İlk buluşmayı gerçekleştirdik. İş dünyamızdan ve iç dünyamızdan esintiler, deneyimler, anı kırıntıları; hüzünler, sevinçler getirecek... Eksiği var. Farkındayız. Çünkü bu bir ilk yayın. Katkınızı, katılımınızı, sesinizi bekliyor(uz). Sizinle gülümsemelerimizi kahkahalara çevireceğimizi biliyoruz. Siz (de) olunca izleyen buluşmalarımız gönlümüzden geçene daha yakın olacak. Arka Bahçe'nin bir tek amacı var: Yaşadığımız her yer, yaptığımız her iş bizimdir. Geçtiğimiz her yolda izimiz, koştuğumuz her işte imzamız (emeğimiz) var. Öyleyse bu güzellikleri paylaşmak da hakkımızdır.”

Bastıyalı Haber Bülteni
Arka Bahçe
Basın Bültenleri
Basında Bastıyalı
 


Sayı: 9
Sayı: 8
Sayı: 7
    

» Kurumsal » Seyahat Acentaları » Oteller » Basın Odası
» İnsan Kaynakları » İletişim » Site Haritası » English


© 2009 Bastıyalı Turizm