EN Site Haritası Anasayfa
20/05/09  |  Astral ve Thomas Cook Kuzey Avrupa, turizmcilerle buluştu

Bastıyalı Turizm İşletmeleri AŞ bünyesindeki seyahat acentalarından biri olan Astral ve temsilcisi olduğu Thomas Cook Kuzey Avrupa, birlikte düzenledikleri Sezon Açılış kokteyli ile Side ve Alanya bölgesinde işbirliği yaptıkları otelcilerle buluştular.

19 Mayıs’ta Bastıyalı Turizm’in bünyesindeki Side Resort oteli’nin İtalyan restoranı La Sera’da gerçekleşen kokteylde, Side Belediye Başkanı Sayın A.Kadir Uçar da davetliler arasındaydı. 

Gecenin açılış konuşmasını yapan Bastıyalı Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Bastıyalı, herkes için hayırlı ve başarılı bir sezon olması dileğiyle sözü Thomas Cook Kuzey Avrupa Ticaret Başkanı Sayın Gustav König’e bıraktı.

Sayın König konuşmasında, dünyayı saran ekonomik krize rağmen Türkiye’nin turizm alanında bundan en az etkilenecek ülkelerden biri olduğunu belirtti. Sayın König, bunun göstergesi olarak da geçen yıl Antalya’ya 125 bin İskandinav gönderdiklerini, bu rakamın bu yıl 130 bin olarak gerçekleşecek olmasını işaret etti. Bununla birlikte istikrarlı bir başarı için asıl önemli olanın; kendilerinin de çok önem verdikleri, gelen misafirlerin ülkemizden ‘mutlu’ ayrılmalarını sağlamak olduğunu belirterek bunun için herkesin elinden geleni yapması gerektiğinin altını çizdi. 

Keyifle geçen gece, İsveç’in ünlü müzisyenlerinin keman ile verdikleri mini konser ile renklenirken, sezon öncesinde herkese moral veren ve dayanışmanın gücünü gösteren güzel bir buluşma oldu.Bastıyalı Haber Bülteni
Arka Bahçe
Basın Bültenleri
Basında Bastıyalı
 


» Kurumsal » Seyahat Acentaları » Oteller » Basın Odası
» İnsan Kaynakları » İletişim » Site Haritası » English


© 2009 Bastıyalı Turizm